Hledáme zodpovědné kolegy a kolegyně, kteří mají chuť pracovat. Zkušenosti na obdobných pozicích jsou vítány, není to však podmínkou. Do všech firemních procesů Vás zasvětíme, na zaškolení jsme připraveni.

Projektant, vodní hospodářství a krajinné inženýrství

Náplň práce

zpracování podkladových dat
terénní průzkumy
týmová i samostatná tvorba projektových dokumentací všech stupňů se zaměřením na zlepšování vodního režimu krajiny (úpravy a revitalizace toků, nádrže, apod.)

Požadujeme

VŠ vzdělání stavebního směru se zaměřením na vodní hospodářství a krajinné inženýrství
specializaci či alespoň zájem o vodu v krajině
cit pro krajinu
aktivní znalost CAD systémů 2D případně 3D
základní orientaci v oborové legislativě
smysl pro přesnost, důslednost a zodpovědnost
aktivní a tvůrčí přístup

Požadavky na znalost práce se SW

CAD systémy

MS Office

uživatelská znalost MS Word a MS Excel, MS PowerPoint

Odborný referent - oddělení studií, odborných analýz a koncepcí

Náplň práce

zpracování dat
analýza území z pohledu potřeby návrhů adaptačních opatření na změnu klimatu
týmová i samostatná tvorba studií, návrhů a projektů zaměřených především na optimalizaci vodního režimu krajiny zejména v kontextu na zemědělství a lesnictví případně i urbánní prostor

Požadujeme

vzdělání technického či přírodovědného zaměření
specializace či zájem o vodu v krajině

ArcGIS

alespoň základy, práce s vrstvami - načítání editace
základní geografické analýzy
znalost práce s WMS
kartograficky správné a graficky přijatelné výstupy
schopnost zpracovat zaměření od geodeta

CAD systémy

základní znalost CAD systémů 2D případně 3D

MS Office

Ostatní, platí pro obě pracovní pozice

Dovednost a cit pro stylisticky, gramaticky a odborně správné sestavení průvodní a technické zprávy. Schopnost prezentovat vlastní práci. Řidičský průkaz skupiny B.

Co u nás získáte?

Perspektivní pracovní pozici v úspěšné a moderně smýšlející společnosti,
empatické vedení firmy, tvůrčí a zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí,
odpovídající a férové finanční ohodnocení (za dobře odvedenou práci dobrá odměna),
příjemné pracovní prostředí,
odborný růst a osobní rozvoj,
širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, stravenky, týden dovolené navíc, 4 dny sick days, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění, 13. plat, sportovní aktivity a akce pro zaměstnance),
nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tyto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Aktuálně

18. 2. 2020

Není vám lhostejný stav naší krajiny, chcete se podílet na jejím zelpšování? Napiště nám, nabízíme 2 volné pracovní pozice: projektant, vodní hospodářství a krajinné inženýrstvíodborný referent do oddělení studií, odborných analýz a koncepcí

3. 2. 2020

Byla vyhlášena nová výzva OPŽP zaměřená na ochranu před povodněni. Jde o specifický cíl 1.3 - Zajistit povodňovou ochranu intravilánu. Celková finanční alokace je 1 mld Kč. Termín podání žádostí o dotaci od 3. 2. 2020 do 11. 1. 2021. Nejen v rámci této výzvy jsme připraveni nabídnout Vám naše služby. Více informací o výzvě zde.

17. 1. 2020

Úspěšně pokračuje realizace jedné z největších a nejkomplexnějších revitalizačních staveb v Praze "Krajinářské úpravy soutoku Rokytky a Říčanského potoka" a navazující rozsáhlá obnova Lítožnických rybníků. Podívejte se na fotky ze stavby zde.

6. 1. 2020

Harmonogram dotačních výzev z OPŽP pro rok 2020. Ke stažení zde.

19. 12. 2019

Vánoce plné pohody, lásky, radosti a do nového roku pevné zdraví se spoustou štěstí přeje celý tým společnosti ENVICONS.

1. 10. 2019

V příštím roce bude vyhlášeno 13 výzev k podávání žádostí o dotaci z Operačního programu Životní prostředí. Pro zájemce je v nich připraveno více než 4,8 miliardy korun. Výzvy budou kromě jiného zaměřeny na protipovodňovou ochranu a také na ochranu a péči o přírodu a krajinu. Harmonogram výzev ke stažení zde.

1. 8. 2019

Byl zveřejněn aktualizovaný harmonogram dotačních výzev z OPŽP pro rok 2019, platný od 31. července 2019. Ke stažení zde.

1. 7. 2019

Úspěšně jsme dokončili 1. etapu Regionální strategie adaptačních opatření (ReSAO) pro Pardubický kraj. Úkolem projektu ReSAO jsou objektivně podložené návrhy adaptačních opatření, která povedou ke zmírnění dopadu klimatické změny a zároveň budou mít pozitivní vliv na stav vod, kvalitu životního prostředí, trvale udržitelné principy, zejména v oblasti vodního hospodářství, zemědělství a lesnictví. Více o projektu zde.

22. 5. 2019

Volná pracovní pozice do oddělení studií, odborných analýz a koncepcí. Další informace zde.

4. 2. 2019

Byla vyhlášena nová výzva OPŽP zaměřená na ochranu před povodněni. Jde o specifický cíl 1.3 - Zajistit povodňovou ochranu intravilánu. Celková finanční alokace je 1 mld Kč. Termín podání žádostí o dotaci od 4. 2. 2019 do 13. 1. 2020. Více informací zde.

Všechny aktuality