V současné době volnou pracovní pozici nenabízíme. Projevený a vážný zájem však zvážíme a třeba pracovní pozici vytvoříme. Pokud máte chuť pracovat a není vám lhostejný stav české krajiny, napište nám. Konkrétní pracovní zkušenosti jsou vítány, nejsou však podmínkou. Do všech firemních procesů Vás zasvětíme, na zaškolení jsme připraveni.

Požadavky na pracovní pozice:

Projektant, vodní hospodářství a krajinné inženýrství

Náplň práce

  • zpracování podkladových dat
  • terénní průzkumy
  • týmová i samostatná tvorba projektových dokumentací všech stupňů se zaměřením na zlepšování vodního režimu krajiny (úpravy a revitalizace toků, nádrže, apod.)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru se zaměřením na vodní hospodářství a krajinné inženýrství
  • specializaci či alespoň zájem o vodu v krajině
  • cit pro krajinu
  • aktivní znalost CAD systémů 2D případně 3D
  • základní orientaci v oborové legislativě
  • smysl pro přesnost, důslednost a zodpovědnost
  • aktivní a tvůrčí přístup

Požadavky na znalost práce se SW

  • CAD systémy
  • MS Office
  • uživatelská znalost MS Word a MS Excel, MS PowerPoint

Odborný referent - oddělení studií, odborných analýz a koncepcí

Náplň práce

  • zpracování dat
  • analýza území z pohledu potřeby návrhů adaptačních opatření na změnu klimatu
  • týmová i samostatná tvorba studií, návrhů a projektů zaměřených především na optimalizaci vodního režimu krajiny zejména v kontextu na zemědělství a lesnictví případně i urbánní prostor

Požadujeme

  • vzdělání technického či přírodovědného zaměření
  • specializace či zájem o vodu v krajině

  • ArcGIS
  • alespoň základy, práce s vrstvami - načítání editace
  • základní geografické analýzy
  • znalost práce s WMS
  • kartograficky správné a graficky přijatelné výstupy
  • schopnost zpracovat zaměření od geodeta
  • základní znalost CAD systémů 2D případně 3D
  • MS Office

Ostatní, platí pro obě pracovní pozice:

Dovednost a cit pro stylisticky, gramaticky a odborně správné sestavení průvodní a technické zprávy. Schopnost prezentovat vlastní práci. Řidičský průkaz skupiny B.

Co u nás získáte?

Perspektivní pracovní pozici v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, empatické vedení firmy, tvůrčí a zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí, odpovídající a férové finanční ohodnocení (za dobře odvedenou práci dobrá odměna), příjemné pracovní prostředí, odborný růst a osobní rozvoj, velmi širokou nabídku zaměstnaneckých výhod.

Aktuálně

14. 4. 2021

Všechny 3 naše přihlášené projekty postoupily do 2. kola prestižní soutěže Adapterra Awards. V letošním ročníku se budou o přízeň poroty ucházet "Krajinný park Lítožnice", "Přírodě blízká protipovodňová opatření v katastru obce Písečná" a "Semily – Revitalizace městského náhonu u parku Ostrov".

18. 3. 2021

Poslechněte si, co se chystá v novém období Operačního programu Životní prostředí. Podcast si můžete poslechnout na stránkách DotaceEU.cz/Podcasty

22. 12. 2020

Vážení přátelé, kolegové a milí klienti. Přejeme Vám klidné a šťastné prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho zdraví, štěstí, pohody a splnění osobních nadějí.

3. 12. 2020

Plánujete projekt se zaměřením na realizaci přírodě blízkých protipovodňových opatření, hospodaření se srážkovou vodou, revitalizaci a renaturaci vodních toků, obnovu ekostabilizačních funkcí vodních a na vodu vázaných ekosystémů či realizaci přírodě blízkých opatření cílených na zpomalení povrchového odtoku vody a protierozní ochranu. Požádejte o dotaci na projektovou přípravu. Více informací zde.

2. 11. 2020

Připojte se k inspirativní konferenci Zdravá a odolná krajina 4. listopadu 2020 online. Na programu bude vyhlášení vítězů Adapterra awards. Na závěr proběhne panelová debata "Přehrady vs. přírodní řešení zadržování vody v krajině" za účasti Bohumíra Janského, Petra Kubaly, Ladislava Mika, Zdeňka Vermouzka a Lukáše Řádka. Podrobný program a registrace zde.

17. 9. 2020

Náš projekt je ve finále Adapterra awards. Budeme rádi za váš hlas. Hlasovat můžete zde.

17. 8. 2020

Harmonogram dotačních výzev z OPŽP pro rok 2020 byl aktualizován. Ke stažení zde.

12. 8. 2020

V rámci projektu "Regionální strategie adaptačních opatření" (ReSAO) probíhá 2. etapa. Září bude ve znamení informačních setkání. Pozvánka na setkání zde. Informační leták zde.

28. 5. 2020

Náš projekt na titulní straně Aktuálně.cz. V současné době se jedná o realizaci nejkomplexnějšího projektu zaměřeného na přírodě blízké zadržení vody v krajině. Důležitým aspektem je zde také podpora biodiverziy.

18. 2. 2020

Není vám lhostejný stav naší krajiny, chcete se podílet na jejím zelpšování? Napiště nám, nabízíme 2 volné pracovní pozice: projektant, vodní hospodářství a krajinné inženýrstvíodborný referent do oddělení studií, odborných analýz a koncepcí

Všechny aktuality